Mensen

Het team

Lemm en Ten Haaf /B2B. Een team van professionals op het gebied van B2B communicatie. Alle disciplines zijn bij ons aanwezig. Van strategie en creatie tot realisatie. Online en offline. Van begin tot eind gecoördineerd door ervaren account- en projectmanagers. Daarnaast zijn we trots op ons netwerk van freelance specialisten, experts op hun vakgebied en flexibel inzetbaar.

Marjolein Fritschy

Marjolein Fritschy

Account Manager / Partner
Telefoon (algemeen): 020 420 11 72
E-mail: marjolein@lemm-tenhaaf.nl

Hans Lemm

Hans Lemm

Account Director / Copywriter / Partner
Telefoon (algemeen): 020 420 11 72
Telefoon (mobiel): 06 538 946 83
E-mail: hans@lemm-tenhaaf.nl

Sander Huisman

Sander Huisman

Digital Designer
Telefoon (algemeen): 020 420 11 72
E-mail: sander@lemm-tenhaaf.nl

Jannice Daha

Jannice Daha

Traffic / Project Manager
Telefoon (algemeen): 020 420 11 72
E-mail: jannice@lemm-tenhaaf.nl

Quicho ten Haaf

Quicho ten Haaf

Creative Director / Partner
Telefoon (algemeen): 020 420 11 72
E-mail: quicho@lemm-tenhaaf.nl

Melvin Pulido Galan

Melvin Pulido Galan

UI/UX Designer & Developer
Telefoon (algemeen): 020 420 11 72
E-mail: melvin@lemm-tenhaaf.nl

Astrid Bosman

Astrid Bosman

Project Manager
Telefoon (algemeen): 020 420 11 72
E-mail: astrid@lemm-tenhaaf.nl

Bianca van den Beitel

Bianca van den Beitel

Graphic Designer
Telefoon (algemeen): 020 420 11 72
E-mail: bianca@lemm-tenhaaf.nl

Loes van Asselen

Loes van Asselen

Vormgever / DTP-er
Telefoon (algemeen): 020 420 11 72
E-mail: loes@lemm-tenhaaf.nl

Marieke van der Linden

Marieke van der Linden

Project Manager
Telefoon (algemeen): 020 420 11 72
E-mail: marieke@lemm-tenhaaf.nl

Angelina van Meijeren

Angelina van Meijeren

Interactive designer (stage)
Telefoon (algemeen): 020 420 11 72
E-mail: angelina@lemm-tenhaaf.nl