Kantoor

Het team

De mensen bij Lemm en Ten Haaf

Lemm en Ten Haaf /B2B. Een team van professionals op het gebied van B2B communicatie. Alle disciplines zijn bij ons aanwezig. Van strategie en creatie tot uitvoering en productie. Van begin tot eind gecoördineerd door ervaren account- en projectmanagers. Daarnaast zijn we trots op ons netwerk van freelance specialisten, experts op hun vakgebied en flexibel inzetbaar.

marjolein

Marjolein Fritschy

Account Manager

Telefoon (algemeen): 020 420 11 72
Telefoon (direct): 020 520 04 08
E-mail: marjolein@lemm-tenhaaf.nl

axel

Axel van Weenen

Graphic Designer

Telefoon (algemeen): 020 420 11 72
Telefoon (direct): 020 520 04 34
E-mail: axel@lemm-tenhaaf.nl

hans

Hans Lemm

Account Director / Copywriter / Partner

Telefoon (algemeen): 020 420 11 72
Telefoon (direct): 020 520 04 32
Mobiel: 06 538 946 83
E-mail: hans@lemm-tenhaaf.nl

sander

Sander Huisman

Digital Designer

Telefoon (algemeen): 020 420 11 72
Telefoon (direct): 020 520 04 38
E-mail: sander@lemm-tenhaaf.nl

jannice

Jannice Daha

Traffic / Project Manager

Telefoon (algemeen): 020 420 11 72
Telefoon (direct): 020 520 04 00
E-mail: jannice@lemm-tenhaaf.nl

quicho

Quicho ten Haaf

Creative Director / Partner

Telefoon (algemeen): 020 420 11 72
Telefoon (direct): 020 520 04 02
E-mail: quicho@lemm-tenhaaf.nl

melvin

Melvin Pulido Galan

UI/UX Designer & Front-end Developer

Telefoon (algemeen): 020 420 11 72
Telefoon (direct): 020 520 04 37
E-mail: melvin@lemm-tenhaaf.nl

astrid

Astrid Bosman

Project Manager

Telefoon (algemeen): 020 420 11 72
Telefoon (direct): 020 520 04 05
E-mail: astrid@lemm-tenhaaf.nl

marieke

Marieke van der Linden

Project Manager

Telefoon (algemeen): 020 420 11 72
Telefoon (direct): 020 520 03 99
E-mail: marieke@lemm-tenhaaf.nl

Lise

Lise Kuijpers

Project Manager

Telefoon (algemeen): 020 420 11 72
Telefoon (direct): 020 303 01 97
E-mail: lise@lemm-tenhaaf.nl

cheeyau

Cheeyau Aw

Designer

Telefoon (algemeen): 020 420 11 72
Telefoon (direct): 020 520 04 04
E-mail: cheeyau@lemm-tenhaaf.nl

Bianca

Bianca van den Beitel

Graphic Designer

Telefoon (algemeen): 020 420 11 72
Telefoon (direct): 020 303 01 98
E-mail: bianca@lemm-tenhaaf.nl